با حکم دکتر نوبخت ؛ انتصاب سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

با حکم دکتر نوبخت ؛ انتصاب سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان

با حکم دکتر محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ، شراره کاوسی به عنوان سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان منصوب شد.

در گیلان
واکسیناسیون و رعایت پروتکل‌های بهداشتی لازم و ملزوم یکدیگرند/تزریق ۱۲۰ هزار دز واکسن در رشت ۰۵ مرداد ۱۴۰۰

واکسیناسیون و رعایت پروتکل‌های بهداشتی لازم و ملزوم یکدیگرند/تزریق ۱۲۰ هزار دز واکسن در رشت

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه تاکنون ۱۲۰ هزار دز واکسن در سطح شهرستان تزریق شده است، گفت: واکسیناسیون و رعایت پروتکل‌های بهداشتی لازم و ملزوم یکدیگر هستند و نباید با تزریق واکسن نسبت به رعایت پروتکل‌ها بی تفاوت باشیم.

استاندار در دیدار رئیس و کارکنان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان اظهار داشت ؛ استمرار برگزاری برنامه‌های کیفی و تولید محتوای رسانه‌ای در مناسبت‌های ملی و آیینی / تقدیر از اجرای مصوبات ستاد کرونا در راستای حفظ سلامت مردم ۰۴ مرداد ۱۴۰۰

استاندار در دیدار رئیس و کارکنان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان اظهار داشت ؛ استمرار برگزاری برنامه‌های کیفی و تولید محتوای رسانه‌ای در مناسبت‌های ملی و آیینی / تقدیر از اجرای مصوبات ستاد کرونا در راستای حفظ سلامت مردم

استاندار گیلان تقویت نگاه مردم به باورهای انقلابی را یک ضرورت برای مانایی آرمان های نظام اسلامی خواند و بر لزوم استمرار برگزاری برنامه‌های کیفی و تولید محتوای رسانه ای در مناسبت های ملی و آیینی تأکید و از اجرای مصوبات ستاد کرونا توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در راستای حفظ سلامت مردم قدردانی کرد.

معاون علوم پزشکی گیلان عنوان کرد بیمارستان های گیلان مملو از بیماران کرونایی/ بستری ۲۵۰ نفر در یک شبانه روز ۰۴ مرداد ۱۴۰۰

معاون علوم پزشکی گیلان عنوان کرد بیمارستان های گیلان مملو از بیماران کرونایی/ بستری ۲۵۰ نفر در یک شبانه روز

معاون علوم پزشکی گیلان، از بستری شدن ۹۰۰ بیمار کرونایی در سطح بیمارستان های استان خبر داد و گفت: فرد به محض پیدایش علائم سرماخوردگی به پزشک یا مراکز جامع خدمات سلامت مراجعه کنند.

اسلامی در رشت مطرح کرد؛ پیشرفت ۷۰ درصدی هشت کیلومتر باقیمانده آزادراه قزوین- رشت ۰۲ مرداد ۱۴۰۰

اسلامی در رشت مطرح کرد؛ پیشرفت ۷۰ درصدی هشت کیلومتر باقیمانده آزادراه قزوین- رشت

وزیر راه و سازی با اشاره به سختی های تکمیل هشت کیلومتر باقیمانده از آزادراه قزوین- رشت، گفت: در حال حاضر این پروژه از پیشرفت فیزیکی بیش از ۷۰ درصدی برخوردار است.

معاون علوم پزشکی گیلان عنوان کرد : بستری ۲۰۰ بیمار جدید کرونایی در گیلان/ میزان رعایت پروتکل ها؛ کمتر از ۵۰ درصد! ۰۲ مرداد ۱۴۰۰

معاون علوم پزشکی گیلان عنوان کرد : بستری ۲۰۰ بیمار جدید کرونایی در گیلان/ میزان رعایت پروتکل ها؛ کمتر از ۵۰ درصد!

معاون علوم پزشکی گیلان، از بستری شدن ۲۰۰ بیمار جدید کرونایی طی شبانه روز گذشته خبر داد و گفت: اگر بی توجهی به رعایت پروتکل های بهداشتی و انجام مسافرت ها به گیلان ادامه پیدا کند، به زودی تعداد بیماران بستری به بیش از ۱۰۰۰ نفر خواهد رسید.

معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان: نگران افزایش بستری های کرونایی گیلان به بیش از ۱۲۰۰ نفر هستیم ۳۱ تیر ۱۴۰۰

معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان: نگران افزایش بستری های کرونایی گیلان به بیش از ۱۲۰۰ نفر هستیم

آبتین حیدرزاده  با بیان اینکه همچنان شاهد گردش کرونا در سطح استان گیلان هستیم، اظهار کرد: تعداد بسترهای کرونایی در بیمارستان‌های استان گیلان نیز در مقایسه با هفته‌های گذشته چندین برابر شده است.

فرماندار رشت تاکید کرد: طرح هادی روستاهای خارج شده از محدوده منطقه آزاد انزلی بازنگری شوند ۲۹ تیر ۱۴۰۰

فرماندار رشت تاکید کرد: طرح هادی روستاهای خارج شده از محدوده منطقه آزاد انزلی بازنگری شوند

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه باید برای شهرداری‌ها منبع درآمد پایداری به جز ماده ۱۰۰ ایجاد کرد، گفت: این که پس از ساخت و ساز واحد مسکونی را تخریب کنیم افتخار نیست بلکه هنر این است که با نظارت‌های دقیق و میدانی نگذاریم پروژه به مرحله تخریب برسد.

معاون علوم پزشکی گیلان اعلام کرد: واکسیناسیون فعلی نمی تواند در جامعه ایمنی ایجاد کند ۲۸ تیر ۱۴۰۰

معاون علوم پزشکی گیلان اعلام کرد: واکسیناسیون فعلی نمی تواند در جامعه ایمنی ایجاد کند

معاون علوم پزشکی گیلان، با بیان اینکه در حال حاضر همه گروه های سنی به کرونا مبتلا می شوند، خاطرنشان کرد: بستری های ما از همه سنین هستند و متاسفانه طی شبانه روز گذشته سه مورد مرگ کرونایی داشتیم.

معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان خبر داد؛ تزریق روزانه حدود ۱۵ دُز واکسن کرونا در استان گیلان ۲۷ تیر ۱۴۰۰

معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان خبر داد؛ تزریق روزانه حدود ۱۵ دُز واکسن کرونا در استان گیلان

معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه در حال حاضر روزانه ۱۰ تا ۱۵ هزار دُز واکسن در استان تزریق می شود، گفت: ظرفیت افزایش این میزان به ۲۰ هزار دُز در روز نیز وجود دارد.

کشف ۱۴۴ دستگاه ماینر از یک شرکت تولیدی در رشت ۲۶ تیر ۱۴۰۰

کشف ۱۴۴ دستگاه ماینر از یک شرکت تولیدی در رشت

سید مهدی فلاح میری در گفت وگو با خبرنگاران، از کشف چندین دستگاه استخراج ارز دیجیتال در شهرستان رشت خبر داد و اظهار کرد: تعداد ۱۴۴ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در سوله یکی از شرکت های تولیدی مستقر در رشت کشف و توقیف شد.