مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان؛ صنایع کوچک بهترین راه حل برای رونق اقتصاد است ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان؛ صنایع کوچک بهترین راه حل برای رونق اقتصاد است

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: با توجه به ویژگیها و قابلیتهایی که استان گیلان دارد، می بایست به دنبال جذب سرمایه گذاران صنعتی باشیم،

در گیلان
جانشین رئیس ستاد مدیریت کرونا گیلان: واحدهای صنفی متخلف ۱۵ روز پلمب می شوند ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

جانشین رئیس ستاد مدیریت کرونا گیلان: واحدهای صنفی متخلف ۱۵ روز پلمب می شوند

محمود قاسم نژاد شامگاه شنبه در گفتگو با بخش خبر شبکه باران با اشاره به برگزاری جلسه ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا، اظهار کرد: بر اساس مصوبه ستاد ملی و استانی محدودیت‌های کرونایی در استان به مدت ۱۰ روز اجرایی خواهد شد.

محدودیت‌های جدید کرونایی در استان گیلان آغاز شد ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

محدودیت‌های جدید کرونایی در استان گیلان آغاز شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان از اِعمال محدودیت‌های کرونایی از امروز در استان گیلان خبر داد و گفت: محدودیت‌ها به مدت ۲ هفته در گیلان اجرا می‌شود.

اعتراض رمضانپور نرگسی به ردصلاحیت‌ها؛ بنده به آقای فرماندار تذکر می‌دهم! ۱۹ فروردین ۱۴۰۰

اعتراض رمضانپور نرگسی به ردصلاحیت‌ها؛ بنده به آقای فرماندار تذکر می‌دهم!

احمد رمضانپور نرگسی تأکید کرد: برگزاری انتخابات بر عهده دولت و اجرای آن در اختیار فرمانداری‌ها و هیئت نظارت است، در کنار این الزامات مراجع ای نیز برای بررسی و نظارت وجود دارد.

استاندار در جلسه کارگروه تنظیم بازار گیلان بیان داشت؛ موجودی انبارها و فروشگاه‌های بزرگ، به‌صورت روزانه رصد شود / نظارت‌ها بر بازار، با جدیت استمرار یابد ۱۹ فروردین ۱۴۰۰

استاندار در جلسه کارگروه تنظیم بازار گیلان بیان داشت؛ موجودی انبارها و فروشگاه‌های بزرگ، به‌صورت روزانه رصد شود / نظارت‌ها بر بازار، با جدیت استمرار یابد

 استاندار گیلان با تأکید بر ضرورت استمرار نظارت ها بر بازار و نیز رصد روزانه موجودی انبارها و فروشگاه های بزرگ و یادآوری همراهی موثر اعضای کارگروه و فعالان اقتصادی و بازار در ایام پایانی سال گذشته و نیمه نخست فروردین‌ماه جاری گفت: ارتباط مستمر با بازار توسط سازمان صمت و اتاق اصناف، در پویایی فعالیت ها تأثیرگذار است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان : آغاز اعمال محدودیت کرونایی در بخش مشاغل در گیلان ۱۹ فروردین ۱۴۰۰

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان : آغاز اعمال محدودیت کرونایی در بخش مشاغل در گیلان

آبتین حیدرزاده  با اشاره به اینکه بخش عمده‌ای از شهرستان‌های استان گیلان در وضعیت قرمز کرونایی هستند، اظهار کرد: در این شرایط فعالیت مشاغل گروه‌های ۲، ۳ و ۴ به مدت دو هفته متوقف خواهد شد.

رئیس کل دادگستری گیلان: قرارداد واگذاری شرکت صنایع پوشش گیلان فسخ شد ۱۸ فروردین ۱۴۰۰

رئیس کل دادگستری گیلان: قرارداد واگذاری شرکت صنایع پوشش گیلان فسخ شد

 رئیس کل دادگستری گیلان از فسخ قرارداد واگذاری شرکت صنایع پوشش گیلان با ورود دستگاه قضا و رسیدگی به پرونده کیفری خریداران شرکت رشت الکتریک ایران به اتهام اخلال در نظام تولید خبر داد.

ثبت نام قطعی حدود یک هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن در گیلان ۱۸ فروردین ۱۴۰۰

ثبت نام قطعی حدود یک هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن در گیلان

معاون مسکن و باز آفرینی اداره کل راه و شهرسازی گیلان گفت: از سه هزار و ۶۹۰ نفر متقاضی از حائزین شرایط در استان تا کنون حدود یک هزار نفر با افتتاح حساب در بانک مسکن  وجه  اولیه  را واریز و ثبت نام شدگان قطعی محسوب می شوند.

سه شهرستان گیلان قرمز شد ۱۶ فروردین ۱۴۰۰

سه شهرستان گیلان قرمز شد

دکتر آبتین حیدرزاده روز دوشنبه اظهار داشت: این شهرستان ها بر اساس طبقه بندی هفتگی شهرستان های استان از نظر وضعیت زرد، نارنجی و قرمز در بیماران بستری کووید ۱۹ و بر اساس آخرین دستورالعمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور  منبع نرم افزار ماسک  قرمز اعلام شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان : افزایش رضایت مندی مشترکان اصلی ترین هدف شرکت توزیع برق گیلان است ۱۵ فروردین ۱۴۰۰

مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان : افزایش رضایت مندی مشترکان اصلی ترین هدف شرکت توزیع برق گیلان است

مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان گفت: افزایش رضایت مندی مشترکین اصلی ترین هدف شرکت توزیع برق گیلان است. رشتکده،  به گزارش ایلنا از رشت، محمداسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان بیان داشت: برای اولین بار در تاریخ شرکت، ضمن افزایش رضایت مندی ذینفعان از نحوه خدمت‌رسانی، با تلاش و مساعی تمامی کارکنان در سطح […]

سید محمد احمدی شهردار رشت : شهرداری رشت برای مانع‌زدایی در حوزه صنعت ساختمان و ساخت و سازها مصمم است ۱۵ فروردین ۱۴۰۰

سید محمد احمدی شهردار رشت : شهرداری رشت برای مانع‌زدایی در حوزه صنعت ساختمان و ساخت و سازها مصمم است

احمدی با تاکید بر اینکه مدیران مکلفند در مورد کلیه پروژه‌هایی که به آنان محول شده است گزارش هفتگی ارائه کنند اضافه کرد: بحث تکریم ارباب رجوع نیز از دید بنده موضوعی بسیار حائز اهمیت است و انتظار دارم کلیه نیروها همواره با روی گشاده پاسخگوی شهروندان باشند.