واریز ۵۰ درصد باقیمانده سود سهام عدالت تا پایان ماه رمضان ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

واریز ۵۰ درصد باقیمانده سود سهام عدالت تا پایان ماه رمضان

 به نقل از شرکت سپرده گذاری مرکزی، حسین قَشمی درباره واریز سود سهام عدالت سال ۹۸ به حساب مشمولان افزود: به محض واریز سود ۳۶ شرکت سرمایه پذیر ۵۰ درصد باقیمانده سود مصوب تا پایان ماه رمضان به حساب سهامداران واریز می‌شود.

اقتصادی
حیدری:سهامداران منتظر اردیبهشت ۱۴۰۰ باشند / سهامداران متضرر بخوانند ۲۰ اسفند ۱۳۹۹

حیدری:سهامداران منتظر اردیبهشت ۱۴۰۰ باشند / سهامداران متضرر بخوانند

علی حیدری، کارشناس مسائل اقتصادی، بر این باور است که بورس در اواخر فروردین ماه و اوایل اردیبهشت ماه بیشترین رشد خود را رقم خواهد زد. رشتکده،   بورس در سومین روز هفته جاری نیز کماکان سبزپوش ماند و شاخص کل امروز با رشد ۱۰ هزار واحد بر پله یک میلیون و ۲۱۰ هزار واحدی ایستاد […]

قدردانی جمعی از تولید کنندگان و سرمایه گذاران فعال عرصه اقتصادی گیلان از انتصاب سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی ۲۵ بهمن ۱۳۹۹
با ارسال نامه‌ای جداگانه به رئیس جمهور و دکتر بانک دبیر شورای عالی مناطق آزاد ؛

قدردانی جمعی از تولید کنندگان و سرمایه گذاران فعال عرصه اقتصادی گیلان از انتصاب سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی

جمعی از تولید کنندگان و سرمایه گذاران فعال عرصه اقتصادی گیلان، با ارسال نامه‌ هایی جداگانه به رئیس محترم جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد ، از انتصاب مهندس سید مهدی نقوی،به عنوان سرپرست سازمان قدردانی به عمل آوردند و خواستار صدور حکم مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد انزلی برای سید مهدی نقوی ، در ماه های پایانی دولت دوازدهم شدند .

پیش‌بینی یک‌کارشناس از روندحرکت بازار سرمایه/شاخص مثبت می‌ماند؟ ۱۶ دی ۱۳۹۹

پیش‌بینی یک‌کارشناس از روندحرکت بازار سرمایه/شاخص مثبت می‌ماند؟

براساس معاملات امروز بیش از ۹ میلیارد و ۴۳۹ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۱۰۴ هزار و ۴۸۲ میلیارد ریال داد و ستد شد.همچنین شاخص کل (هم وزن) با ۶ هزار و ۷۷۷ واحد افزایش به ۴۶۲ هزار و ۴۷۸ واحد و شاخص قیمت (هم وزن) با چهار هزار و ۴۳۶ واحد رشد به ۳۰۲ هزار و ۷۲۸ واحد رسیدند.

دارندگان سهام عدالت برای دریافت سود در سامانه سجام ثبت نام کنند ۰۹ دی ۱۳۹۹

دارندگان سهام عدالت برای دریافت سود در سامانه سجام ثبت نام کنند

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی گیلان گفت: دارندگان سهام عدالت که روش غیر مستقیم را در آزاد سازی انتخاب کرده اند برای بهره مندشدن از حقوق مالکیت شان برای سهام باید در سامانه سجام ثبت نام کنند و احراز هویت شوند.

نرخ سکه و طلا در بازار رشت ۲۶ آذر ۲۶ آذر ۱۳۹۹

نرخ سکه و طلا در بازار رشت ۲۶ آذر

سکه و طلا امروز در بازار رشت گران شد. رشتکده،   اتحادیه طلا و سکه رشت اعلام کرد : تمام سکه بهار آزادی ۱۲ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان + ۱۵۵ هزار تومان نیم سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان + ۵۰ هزار تومان ربع سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان […]

معاون شرکت سپرده گذاری مرکزی؛ نحوه اخذ کارت اعتباری سهام عدالت ۱۸ آذر ۱۳۹۹

معاون شرکت سپرده گذاری مرکزی؛ نحوه اخذ کارت اعتباری سهام عدالت

علیرضا ماهیار ، با بیان اینکه یکی از طرح هایی که برای توسعه سهام عدالت و اعطای تسهیلات به مشمولان سهام عدالت طراحی شد، اعطای کارت اعتباری بود، اظهار کرد: این کارت ها مخصوصا برای سهام دارانی که روش غیر مستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود انتخاب کرده بودند و تعداد آن ها حدودا ۳۰ میلیون نفر است، طراحی شده است.

پیش‌بینی شاخص بورس در چهارشنبه دوازدهم آذر؛ بازار سرمایه وارد فاز احتیاط شد/ سیگنال بازار ارز برای بورس چیست؟ ۱۲ آذر ۱۳۹۹

پیش‌بینی شاخص بورس در چهارشنبه دوازدهم آذر؛ بازار سرمایه وارد فاز احتیاط شد/ سیگنال بازار ارز برای بورس چیست؟

بورس اوراق بهادار تهران دیروز گرچه در ساعات اولیه معاملات با ریزش همراه بود، اما بعد از آن روند رو به رشد به خود گرفت به گونه‌ای که در پایان معاملات شاخص کل با رشد ۷۷۳۰ واحد در رقم یک میلیون و ۴۷۳ هزار و ۷۰۶ واحد ایستاد.رشد کم عمق بورس در حالی اتفاق افتاد که بازارهای موازی نظیر ارز و سکه نیز امروز رشدی قابل توجه را تجربه کردند.

شاخص بورس یازده آذر به کدام سمت می‌رود؟ پیش‌بینی مهم درباره آینده شاخص بورس ۱۱ آذر ۱۳۹۹

شاخص بورس یازده آذر به کدام سمت می‌رود؟ پیش‌بینی مهم درباره آینده شاخص بورس

در جریان دادوستدهای دیروز بازار سرمایه بیش از ۱۶میلیارد و ۴۷۸میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۶هزار و ۲۲میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۷۵۷هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد ۳۶هزار و ۴۲۷واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۴۲۷هزار و ۱۹۹واحد قرار گرفت.

معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان: نرخ تورم استان گیلان در آبان ماه امسال ۲۷.۶ درصد اعلام شد ۰۹ آذر ۱۳۹۹

معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان: نرخ تورم استان گیلان در آبان ماه امسال ۲۷.۶ درصد اعلام شد

وحید طیفوری صبح‬ یکشنبه‬ در‬ جمع‬ خبرنگاران‬ با اشاره‬ به‌ اعلام‬ شاخص قیمت کالاها و خدمات مصرفی خانوارها، نرخ تورم و متوسط قیمت برخی اقلام خوراکی، ‬ اظهار کرد: ‬ با اعلام‬ این‌ شاخص‬ در‬ آبان‬ ماه‬ گیلان‬ در‬ جایگاه‬ نوزدهم‬ کشور‬ قرار‬ گرفته‬ است.

پیش‌بینی شاخص بورس در یکشنبه نهم آذر اعلام دلایل تداوم رشد بورس/ زیان سه ماه اخیر سهامداران جبران می‌شود ۰۹ آذر ۱۳۹۹

پیش‌بینی شاخص بورس در یکشنبه نهم آذر اعلام دلایل تداوم رشد بورس/ زیان سه ماه اخیر سهامداران جبران می‌شود

در پایان معاملات شنبه ۸ آذرماه ۹۹ شاخص بورس با رشد ۲۳ هزار و ۵۴۸ واحدی به یک میلیون و ۳۹۰ هزار و ۷۹۷ واحد رسید.همچنین شاخص کل هم وزن نیز با رشد ۶۳۹۹ واحدی به ۴۰۱ هزار و ۵۳۱ واحد رسید.