نامه سرگشاده ای از یک مدعی ارزشی بودن به استاندار هنوز نیامده به استان گیلان دیدم , که خطاب به او خواستار خانه تکانی در سطح مدیران کلان و میانی استان گیلان شده بود و اینکه بجای آنها از افراد ارزشی و گام دومی ها استفاده کند .

محمود اخوان بازارده نماینده اسبق لنگرود در واکنش به درخواست خانه تکانی مدیریتی از سوی یکی از فعالان اصولگرا در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

رشتکده،  نامه سرگشاده ای از یک مدعی ارزشی بودن به استاندار هنوز نیامده به استان گیلان دیدم , که خطاب به او خواستار خانه تکانی در سطح مدیران کلان و میانی استان گیلان شده بود و اینکه بجای آنها از افراد ارزشی و گام دومی ها استفاده کند . از آنجا که از اصلاح طلبان با عنوان فتنه گر و از نمایندگان ادوار مجلس با عنوان پدر سالار یاد کرد و من چون در گذشته نماینده مجلس ششم و اصلاح طلب بودم و تلویحا هم پدر سالار و هم فتنه گر شدم به لحاظ حق شهروندی بر خود لازم می دانم در پاسخ نکاتی را عرضه بدارم .
.
اکنون که بعد از ۴۲ سال حاکمیت یکدست شده و هر سه قوه مجریه و مقننه و قضاییه دربست در تیول به اصطلاح اصولگرایان قرار گرفته و دیگر قادر نیستند کاسه کوزه ها را سر فتنه گران بشکنند !!! گویا سر بعضی از مدعیان ارزشی بودن در تقسیم غنایم در حال کلاه رفتن است که پیشاپیش به استاندار هنوز نیامده نامه سرگشاده می نویسند و با هتاکی به این و آن از او تقاضای سهام می کنند ! با عنوان ارزشی بودن و گام دومی های انقلاب ! .
در این اوضاع و احوال که کشور درگیر مشکلات عظیم داخلی و خارجی است به لحاظ سیاسی و امنیتی صلاح نمی دانم به موضوعات مناقشه بر انگیز بپردازم .
همینطور هم صلاح نیست ساکت ماند که مهمانهای تازه از راه رسیده به رنج کشیده ها و سیلی خورده ها ی قبل انقلاب و فعالان بعد انقلاب بتازند . هرچند در گذشته هم برای نفی دیگران و اثبات خودشان شعار انحرافی می دادند که انقلابی ماندن مهم است نه انقلابی بودن .گویی متر ارزش گذاری را حضرت حق به آنها داده است !
بر خلاف کسانی که که این یکدست کردن را نقطه قوت نظام می دانند من با سابقه بیش از پنجاه و پنج سال دود چراغ سیاست را خوردن از زندان شاه تا گوشه نشینی امروز , نظرم اینست که با پادگانیزه کردن کشور دیر یازود شکاف عظیم ملت با حکومت آشکار می شود هر چند اکنون نیز این شکاف در مقیاس کوچکتر وجود دارد .
اصولگرایان حاکم !
تا کار از کار نگذشته اینقدر شعار بار ملت نکنید !
ارزشی ! گام دومی انقلاب !
به عمل کار برآید به سخنرانی نیست !
فاصله طبقاتی بین فقیر و غنی و کاخ نشین و کوخ نشین را ببینید بجای دعوا بر سر تقسیم سفره عرق شرم بر پیشانیتان ظاهر کنید که در تمام این ۴۲ سال همه کاره آشکار و پنهان بودید .
اما در اداره معیشت ملت ورشکسته .
هنوز قیمت تخم مرغ ؟
ارزشی های عزیز با هم دعوا نکنید اینقدر پست و مقام هست که به همه تان می رسد .
اما منتظر سیلی ملت هم باشید .