جمعی از سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی منطقه آزاد انزلی طی نامه سر گشاده ای به دکتر سعید محمد مشاور ریاست جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشورخواهان استمرار مدیریت دکتر اوسط مقدم بر منطقه آزاد انزلی و اتمام پروژه مجتمع بندری کاسپین شدند.

جمعی از سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی منطقه آزاد انزلی طی نامه سر گشاده ای به دکتر سعید محمد مشاور ریاست جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشورخواهان استمرار مدیریت دکتر اوسط مقدم بر منطقه آزاد انزلی و اتمام پروژه مجتمع بندری کاسپین شدند. متن این نامه به این شرح است :

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر سعید محمد

مشاور محترم ریاست جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور

با عرض سلام

احتراماً ؛ ضمن تشکر از آن مقام عالی به استحضار می رساند که اینجانبان امضاء کنندگان متن حاضر از فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران منطقه آزاد انزلی می باشیم و بدینوسیله ضمن تشکر از زحمات و تلاشهایتان در مدت تصدی دبیری شورایعالی مناطق آزاد به دلایل ذیل تقاضای حمایت از آقای دکتر اکبری مقدم را به عنوان رئیس محترم هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی داریم :

 1. با توجه به تغییر سه مدیریت عامل و سرپرست سازمان ظرف ۲ سال گذشته و شرایط خیلی خاص کشور عزیزمان ایران حفظ مدیریتی عامل جناب آقای دکتر اکبری مقدم که شخصی مدیر ، دلسوز ، با تجربه و برخوردار از سلامت نفس است مورد تاکید و حمایت سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی منطقه آزاد انزلی
  می باشد .
 2. طی سنوات اخیر جناب آقای دکتر اکبری مقدم از جمله مدیران عاملی هستند که بصورت ویژه و شخصاً به مسائل و مشکلات سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی اهمیت داده و طی مدت کوتاه تصدی به عنوان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی تقریباً تمامی درخواست های فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران جهت ملاقات حضوری را اجابت نموده و جلسات مستمر و فراوانی را در این زمینه تشکیل داده و موجب مرتفع شدن بسیاری از مسائل و مشکلات گردیده که این موضوع آنهم در این زمان و شرایط خاص و حساس باعث دلگرمی سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی بوده است.
 3. جناب آقای دکتر اکبری مقدم مدیرعاملی هستند که همیشه به نظرات بخش خصوصی توجه داشته و در تمام تصمیم گیریها از نظرات و پیشنهادات بخش خصوصی و فعالین اقتصادی استفاده می نمایند که این موضوع نیز موجب حضور پررنگ تر فعالین اقتصادی بخش خصوصی در اداره امور منطقه آزاد انزلی گردیده است .
 4. با توجه به لزوم شفافیت در امور و فرآیندهای سازمانی تاکید جناب آقای دکتر اکبری مقدم بر سامانه ای شدن فرآیندهای کاری و بهره گیری از ظرفیت های انجمن و تشکل های بخش خصوصی منطقه آزاد انزلی نظیر جامعه بازاریان و بازرگانان و انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان موجب تسریع امور شده است که بازتاب بسیار مناسبی در منطقه آزاد انزلی داشته است .

 

 1. به نظر اینجانبان حضور آقای اکبری مقدم با توجه به تجربیات اجرایی ایشان در امورات عمرانی و زیربنایی در استان گیلان می تواند زمینه اتمام و افتتاح پروژه خط اتصال ریلی مجتمع بندری کاسپین به ایستگاه پیربازار رشت را به عنوان یک پروژه ملی و فراملی که ظرفیت ترانزیتی و حمل و نقل کالا بصورت ویژه ای توسعه
  می دهد را در کنار سایر پروژه های نیمه تمام ، فراهم نماید .

در پایان رجاء واثق داریم که حضرتعالی با توجه به تجربیات گرانقدرتان ضمن خنثی نمودن برخی از کم لطفی های در حال انجام پیرامون این مدیر پاک دست و خدوم ؛ با توکل به خداوند متعال و اطمینان از بینش حضرت آیت اللّه رئیسی ریاست محترم جمهور و مدیریت و تجارب پر ارزش تان بیش از پیش امیدوار به حل مشکلات فعلی مناطق آزاد و ایجاد آینده ای روشن تر برای رونق تولید و اشتغال در منطقه آزاد انزلی با بهره مند شدن از مدیرانی نظیر جناب آقای دکتر اکبری مقدم هستیم.

 

محل امضا ء : جمعی از سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی منطقه آزاد انزلی

 

 

رونوشت :

 • حضرت آیت الله دکتر رئیسی ریاست محترم جمهور جهت استحضار
 • جناب آقای دکتر مخبر معاون اول محترم رئیس جمهور جهت استحضار
 • جناب آقای دکتر رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور جهت استحضار
 • جناب آقای دکتر خاندوزی وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی جهت استحضار
 • جناب آقای دکتر عباسی استاندار محترم گیلان جهت استحضار
 • جناب آقای دکتر پور ابراهیمی رئیس محترم کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی جهت استحضار