یکی از خوانندگان شناخته شده موسیقی پاپ کشورمان شامگاه روز سه شنبه هشتم خرداد بر اثر تصادف شدید در اتوبان نیایش تهران روانه بخش مراقبت های ویژه بیمارستان شد. رشتکده، حامیم یکی از خوانندگان جوان و پرطرفدار موسیقی پاپ شامگاه سه شنبه هشتم خرداد ماه تصادف شدیدی در اتوبان نیایش تهران داشته و از ساعاتی […]

یکی از خوانندگان شناخته شده موسیقی پاپ کشورمان شامگاه روز سه شنبه هشتم خرداد بر اثر تصادف شدید در اتوبان نیایش تهران روانه بخش مراقبت های ویژه بیمارستان شد.

رشتکده، حامیم یکی از خوانندگان جوان و پرطرفدار موسیقی پاپ شامگاه سه شنبه هشتم خرداد ماه تصادف شدیدی در اتوبان نیایش تهران داشته و از ساعاتی پیش به دستور پزشکان بیمارستان به بخش آی سی یو منتقل شده است.

سعید سال افزون مدیرعامل کمپانی آراد ضمن تایید این خبر به خبرنگار مهر گفت: براساس اقداماتی که بلافاصله پس از این تصادف شدید اتفاق افتاد، وی به بخش مراقبت های ویژه بیمارستان منتقل شده و چون در این گونه تصادفات بحث های مربوط به آسیب های نخاعی، خونریزی های داخلی و شکستگی های فک و صورت مورد توجه است بنابراین منتظر گزارش های پزشکی هستیم. اما آنچه مسلم است آسیب دیدگی شدید فک و صورت و دندان ها و همچنین ناحیه گونه حامیم است که امیدوارم هرچه زودتر مشکلات بر طرف شود.

وی در پایان عنوان کرد: حامیم اکنون در حالت بیهوشی نیست اما طبیعتا به دلیل تصادف شدید هوشیاری بالایی هم ندارد اما امیدوارم با اقدامات درمانی هرچه زودتر شاهد بهبودی اوضاعش باشیم. البته من مخاطبان این خواننده هم می خواهم از هرگونه تجمع در برابر بیمارستان خودداری کنند و مطمئن باشند هرگونه خبر و اطلاع رسانی درباره شرایط جسمی این خواننده از طریق صفحات رسمی توسط کمپانی فعالیت های وی اطلاع رسانی می شود.