در مجلس امروز بر سر اعتبارنامه تاجگردون دعوایی شدید راه افتاده بود.

رشتکده: با وجود دعوا و درگیری در صحن مجلس؛  اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران  بدون بررسی مورد تایید قرار گرفت.

قالیباف رئیس مجلس تصویب اعتبارنامه ارجاعی به شعبه ۱۲ از جمله غلامرضا تاجگردون را اعلام کرد.

شاهسواری در پایان قرائت گزارش خود گفت: لازم به ذکر است علی رغم اعتراض به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون، در اجرای ماده ۲۸ آیین نامه موارد مورد اعتراض از شورای نگهبان استعلام شد که با توجه به اعلام نظر شورای نگهبان مبنی بر رسیدگی به موضوع مورد اعتراض و حادث نشدن بعد از موارد بعد از اعلام صحت انتخابات این اعتبارنامه مورد تایید قرار گرفت.

دیروز مالک شریعتی از اعتراض خود به همراه ۶ نماینده دیگر به اعتبارنامه تاجگردون خبر داده بود.

در مجلس امروز بر سر اعتبارنامه تاجگردون دعوایی شدید راه افتاده بود. خبرآنلاین در این رابطه نوشته است: در پی درگیری مالک شریعتی و غلامرضا تاجگردون بر سر اعتبارنامه در جلسه علنی، مهرداد گودرزوند چگینی در حمایت از تاجگردون و رضا تقی‌پور انوری در حمایت از شریعتی یکدیگر را هل دادند که با حضور نمایندگان از ادامه درگیری فیزیکی جلوگیری شد.
پس از این درگیری تعدادی از نمایندگان جلوی دهان رضا تقی‌پور را گرفته و او و مهرداد گودرزوند را از صحن خارج کردند.

با این حال مالک شریعتی نماینده تهران مدعی شده است که غلامرضا تاجگردون خطاب به علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس گفته است که او را تکه تکه می کند! شریعتی همچنین ادعا کرد که تاجگردون به خودش هم گفته است که اجازه نمی دهد او شب به خانه خودش برود!

حمید رسایی در  تذکری به رئیس مجلس گفت:  یک نفر در مجلس آقایان شریعتی و سلیمی را تهدید کرده که نمی‌گذارم شب به خانه‌تان برسید. یعنی چی؟ اینجا کجاست؟

دعوا و درگیری در روزهای اول مجلس مورد انتقاد بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است.