سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت طی بازدید از منطقه چهار و در نشستی که در همین راستا برگزار شد، ضمن تاکید بر لزوم تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی گفت: مناطق پنجگانه باید در راستای تحقق اهداف و چشم‌اندازهای شهرداری رشت و افزایش درآمدهای پایدار تلاش کنند.    رشتکده،  به گزارش واحد خبر مدیریت […]

سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت طی بازدید از منطقه چهار و در نشستی که در همین راستا برگزار شد، ضمن تاکید بر لزوم تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی گفت: مناطق پنجگانه باید در راستای تحقق اهداف و چشم‌اندازهای شهرداری رشت و افزایش درآمدهای پایدار تلاش کنند.

 

 رشتکده،  به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ از منطقه چهار شهری بازدید به عمل آورد و در نشستی با مدیر و معاونین منطقه در خصوص تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی به بررسی پرداخت.

 

سید مجتبی خدمت بین دانا، شهرداری را نهادی مردمی خواند و با تاکید بر اینکه از حیث تنوع ارائه خدمت هیچ نهادی مانند شهرداری نیست، اذعان کرد: شهرداری منطقه چهار و سایر مناطق باید در راستای تحقق اهداف و چشم‌اندازهای شهرداری رشت برای افزایش درآمدهای پایدار که بدون شک توسعه و آبادانی شهر را به دنبال خواهد داشت تلاش کنند.

 

سرپرست شهرداری رشت مانع‌زدایی از روند اجرای پروژه‌های عمرانی و زیرساختی را برای شهرداری رشت موضوعی بسیار حیاتی ذکر کرد و افزود: شهرداری در کنار برنامه‌ریزی جهت تعریف پروژه‌های جدید و سرعت بخشیدن به طرحهای نیمه تمام، برای جذب اعتبارات ملی تلاش وسیعی را شروع کرده است و انتظار دارد مناطق پنجگانه شهری نیز در حوزه‌های کاری خود قوی‌تر عمل کنند.