سرهنگ جاور صفاری، رئیس پلیس راه گیلان در رابطه با وضعیت ترافیکی محورهای گیلان گفت: از تردد روان و عادی خودرو‌های مسافران در جاده‌های استان در مسیر رفت و برگشت خبر داد. رشتکده،  سرهنگ جاور صفاری، رئیس پلیس راه گیلان در رابطه با وضعیت ترافیکی محورهای گیلان گفت: وضعیت ترافیک در جاده‌های ورودی و خروجی […]

سرهنگ جاور صفاری، رئیس پلیس راه گیلان در رابطه با وضعیت ترافیکی محورهای گیلان گفت: از تردد روان و عادی خودرو‌های مسافران در جاده‌های استان در مسیر رفت و برگشت خبر داد.

رشتکده،  سرهنگ جاور صفاری، رئیس پلیس راه گیلان در رابطه با وضعیت ترافیکی محورهای گیلان گفت: وضعیت ترافیک در جاده‌های ورودی و خروجی گیلان به ویژه محدوده منجیل و رودبار عادی و روان است.

وی با اشاره به احتمال پرحجم شدن دوباره جاده‌های اصلی استان از مردم استان و مسافران خواست: زمان سفر و یا بازگشت به مقصد را برنامه ریزی کرده و بدون شتاب بی مورد و با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، سفری ایمن و خاطره انگیز برای خود و خانواده هایشان رقم بزنند.

رئیس پلیس راه گیلان اعلام کرد: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون، ۱۰ نفر از هموطنان جان خود را در تصادفات جاده‌های گیلان از دست داده اند.