ستاد انتخاباتی آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری با حضور اقشار مردم و تعدادی از خانواده شهدا در رودبار راه‌اندازی شد. رشتکده،  سیدعلی آقازاده شامگاه پنجشنبه در آیین افتتاح ستاد انتخاباتی آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در این شهرستان با اشاره به اینکه یکی از اهداف انقلاب اسلامی […]

ستاد انتخاباتی آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری با حضور اقشار مردم و تعدادی از خانواده شهدا در رودبار راه‌اندازی شد.

رشتکده،  سیدعلی آقازاده شامگاه پنجشنبه در آیین افتتاح ستاد انتخاباتی آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در این شهرستان با اشاره به اینکه یکی از اهداف انقلاب اسلامی حاکمیت سیاسی در نظام جمهوری اسلامی ایران است اظهار کرد: در حاکمیت سیاسی ارکان نظام با حضور و مشارکت مردم تشکیل می‌شود.

وی به تحقق اهداف امام(ره) و آرمان شهدا با تشکیل ارکان نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران با هدف و برنامه در تعیین سرنوشت خود نقش ایفا می‌کنند و در تلاش هستند سیستم اجرایی در بستر واقعی خود قرار گرفته و تداوم پیدا کند.

رئیس ستاد انتخاباتی آیت‌الله رئیسی در گیلان با تأکید براینکه سازوکار مدیریتی و ساختاری باید به گونه‌ای فراهم شود تا در شأن ملت ایران باشد، بیان کرد: در سازوکار مذکور ارزش‌های دینی، کرامت انسانی و سعادت جامعه مد نظر است.

آقازاده، بر جلوگیری از فساد در لایه‌های مدیریتی جامعه اسلامی تأکید کرد و گفت: وجود فساد توهین به شعور ملت و ارزش‌های اسلامی و آرمان شهدا است ضمن اینکه معامله و باندبازی با روح اسلامی در تضاد است.

به گزارش فارس، ستاد انتخاباتی آیت‌الله رئیسی در رودبار توسط جانباز دفاع مقدس و پدر شهید افتتاح شد.