نامه عباس عبدی به آیت الله رئیسی/ طرح صیانت، امید مردم به دولت شما را نشانه گرفته ۰۹ مرداد ۱۴۰۰

نامه عباس عبدی به آیت الله رئیسی/ طرح صیانت، امید مردم به دولت شما را نشانه گرفته

عباس عبدی در روزنامه اعتماد نامه سرگشاده ای را در باره طرح محدودسازی اینترنت خطاب به رئیس جمهور منتخب منتشر کرده است.

سیاسی
انتقاد تند کیهان؛ چرا ۲۴ سال با بانیان اشرافیت ائتلاف کردید؟! ۰۶ مرداد ۱۴۰۰

انتقاد تند کیهان؛ چرا ۲۴ سال با بانیان اشرافیت ائتلاف کردید؟!

روزنامه اعتماد در حالی به دولت سازندگی و حزب کارگزاران حمله کرده که چپ‌ها در سال 76 با راست‌های کارگزارانی ائتلاف کرده و ائتلاف مدعی اصلاح‌طلبی را به وجود آوردند. این ائتلاف در انتخابات مجلس ششم (78)، ریاست جمهوری نهم و دهم (سال 84 و 88) و سپس در حمایت از روحانی در سال‌های 92 و 96 و همچنین ائتلاف در انتخابات مجلس دهم ادامه داشته است.

علی لاریجانی: این کاندیداها از کره مریخ آمده اند که شریک وضع موجود نیستند؟ /ممکن است حزب تشکیل دهم ۰۵ مرداد ۱۴۰۰

علی لاریجانی: این کاندیداها از کره مریخ آمده اند که شریک وضع موجود نیستند؟ /ممکن است حزب تشکیل دهم

علی لاریجانی می‌گوید در ورود به عرصه انتخابات تاخیر نداشته، بلکه منتظر بوده تا آرایش صحنه را ببیند که احزاب به فردی که نزدیک به خصوصیات مورد نظر او هستند، می‌رسند و چون چنین برداشتی نداشته، برای نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ تصمیم گرفت؛ به گفته او «گرچه حالا که دیرتر تصمیم گرفتیم، چه شد که زودتر تصمیم می‌گرفتیم.»

قالیباف: پاسخی برای کم کاری‌ها در خوزستان نداریم/حاضرم برای حل مشکلات کفش هر کسی را واکس بزنم ۰۵ مرداد ۱۴۰۰

قالیباف: پاسخی برای کم کاری‌ها در خوزستان نداریم/حاضرم برای حل مشکلات کفش هر کسی را واکس بزنم

رئیس مجلس در جلسه بامدادی مجمع نمایندگان استان خوزستان برای پیگیری مسائل این استان با تاکید بر این که مقابل هرکس که در رفع مشکلات مردم کارشکنی کند می ایستم، گفت: با مقایسه شرایط استان در زمان جنگ و شرایط کنونی نسبت به کم کاری ها و سوء مدیریت هایی که در خوزستان انجام شده است به عنوان یک انقلابی هیچ پاسخی برای مردم استان ندارم.

موسوی: طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی «امروز» مطرح نمی‌شود ۰۴ مرداد ۱۴۰۰

موسوی: طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی «امروز» مطرح نمی‌شود

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی از دستور کار مجلس خارج نشده، گفت که این طرح در جلسه علنی امروز مجلس مطرح نخواهد شد.

طرح جنجالی اینترنت از دستور کار مجلس خارج شد / مقاومت عقلای مجلس در برابر دیوارکشی اینترنتی ۰۴ مرداد ۱۴۰۰

طرح جنجالی اینترنت از دستور کار مجلس خارج شد / مقاومت عقلای مجلس در برابر دیوارکشی اینترنتی

براساس اطلاعات همشهری بررسی طرح جنجالی اینترنت مجلس این هفته هم از دستور کار خارج شده است،طرحی که به‌صورت بالقوه می‌تواند باعث فیلترینگ همه سرویس‌های مشهور بین‌المللی شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: تندروها ترور سردار سلیمانی و خروج از برجام را به حساب دولت گذاشتند/ رئیسی می‌داند برای حل مشکلات راهی جز برجام ندارد ۰۳ مرداد ۱۴۰۰

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: تندروها ترور سردار سلیمانی و خروج از برجام را به حساب دولت گذاشتند/ رئیسی می‌داند برای حل مشکلات راهی جز برجام ندارد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد تصویب FATF گفت: اگر FATF تصویب نشود همچنان با روابط بانکی و کشورهای دنیا مشکل داریم و تجارت خارجی ما مشکل جدی خواهد داشت بسیاری از اقدامات باید به صورت غیر رسمی و با هزینه بسیار بسیار زیاد انجام بگیرد که میلیاردها دلار خواهد بود و کسانی که چنین هزینه ای را به بیت المال مسلمانان ایرانی تحمیل می کنند باید پاسخگو باشند.

موسوی لاری:‌اصلاح‌طلبان چشمداشتی به قدرت ندارند/مطالبه‌گر می‌شویم ۰۲ مرداد ۱۴۰۰

موسوی لاری:‌اصلاح‌طلبان چشمداشتی به قدرت ندارند/مطالبه‌گر می‌شویم

سیدعبدالواحد موسوی لاری، عضو مجمع روحانیون مبارز بر این باور است که اصلاح‌طلب‌ها نباید از اصول خودشان عدول کنند بلکه باید همان روحیه اصلاح‌طلبی خودشان را در سیاست خارجی، در مدیریت داخلی و در حوزه‌های مختلف حفظ کنند، زبانشان، زبان نقد واقعی، نقد درست و نقد کارشناسی رفتارهای دولتی‌ها باشد نه انتقام گیری.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس: پس از پایان کار دولت روحانی، برای مسئولان این دولت پرونده تشکیل می‌دهیم / با کسانی که تخلف و ترک فعل داشتند، برخورد جدی می‌شود ۳۱ تیر ۱۴۰۰

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس: پس از پایان کار دولت روحانی، برای مسئولان این دولت پرونده تشکیل می‌دهیم / با کسانی که تخلف و ترک فعل داشتند، برخورد جدی می‌شود

حجت‌الاسلام حسن شجاعی، رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی درباره رسیدگی به تخلفات مسئولان اجرایی در این کمیسیون، گفت: نمایندگانی که از عملکرد وزرا و دیگر مسئولان اجرایی شکایت دارند، باید شکایت خود را به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ارائه دهند تا مورد رسیدگی قرار گیرد.

پیش بینی دوران پساریاست‌ جمهوری روحانی /ظریف به مجمع می رود؟ ۲۹ تیر ۱۴۰۰

پیش بینی دوران پساریاست‌ جمهوری روحانی /ظریف به مجمع می رود؟

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی می‌گوید: رهبری چه بسا در دوره ای که مسؤلیت آقای صادق لاریجانی تمام شود، بنا باحراز صلاحیت و قابلیت‌های منحصر به فرد آقای روحانی در قیاس با اعضای فعلی مجمع، ریاست را به عهده آقای روحانی واگذار کنند.

با رأی نمایندگان؛ «آذری جهرمی» از مجلس کارت زرد گرفت ۲۸ تیر ۱۴۰۰

با رأی نمایندگان؛ «آذری جهرمی» از مجلس کارت زرد گرفت

نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به دلیل عدم شفاف سازی مفاد قرارداد با تلگرام کارت زرد دادند.