به مناسبت هفته نیروی انتظامی، اعضای شورای اسلامی شهر به همراه شهردار رشت به دیدار فرماندهان نیروی انتظامی استان گیلان رفته و هفته ناجا را به ایشان و همه فرماندهان و کارکنان خدوم نیروی انتظامی تبریک گفتند.   رشتکده،  به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات ‌و امور بین‌الملل شهرداری رشت – صبح امروز سه شنبه […]

به مناسبت هفته نیروی انتظامی، اعضای شورای اسلامی شهر به همراه شهردار رشت به دیدار فرماندهان نیروی انتظامی استان گیلان رفته و هفته ناجا را به ایشان و همه فرماندهان و کارکنان خدوم نیروی انتظامی تبریک گفتند.

 

رشتکده،  به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات ‌و امور بین‌الملل شهرداری رشت – صبح امروز سه شنبه ۱۹ مهر ماه ۱۴۰۱ به مناسبت هفته نیروی انتظامی، سید حسین رضویان، رضا عاشری و نادر حسینی از اعضای شورای اسلامی شهر به اتفاق سید امیر حسین علوی شهردار رشت و معاونین و مدیران شهرداری به دیدار فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان رفته و این هفته را به ایشان و دیگر فرماندهان نیروی انتظامی تبریک گفتند.

 

سید امیر حسین علوی شهردار رشت در این نشست با تبریک هفته وحدت، اعیاد پیش رو و تبریک هفته ناجا به همه کارکنان خدوم نیروی انتظامی ابراز داشت: نیروی انتظامی در همه حوزه‌های مربوطه شامل بخشهای عملیاتی، اطلاعاتی، انتظامی و مرزبانی اقدامات قابل توجهی را انجام می‌دهد که جای بسی قدردانی دارد.

 

شهردار رشت با بیان اینکه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری تشکر و قدردانی از زحمات نیروی انتظامی تکلیفی بر گردن همه ماست، افزود: با توجه به جفایی که به واسطه انجام تکلیف و وظیفه شرعی، دینی و قانونی در حفظ امنیت کشور برخی اوقات نسبت به نیروهای انتظامی می‌شود، وظیفه ما است تا از این ایثارگریها تشکر نمائیم، هر چند که این قدردانی‌ها ذره‌ای از خدمات ارزنده ناجا را جبران نمی‌کند.

 

سید امیر حسین علوی ارتباط تنگاتنگ مجموعه مدیریت شهری و نیروی انتظامی را خواستار شد و اضافه کرد: اعضای شورای اسلامی شهر رشت واقعا در همه امور که به عمران و توسعه شهر کمک می‌کند، حضور دارند و ما مدیون کمکهای آنها هستیم زیرا تا به امروز هر درخواست و لایحه‌ای که ما از شورای اسلامی شهر داشتیم، همکاری نموده و مصوب نموده‌اند.

 

وی با تاکید بر اینکه حوزه فعالیتهای ناجا مانند شهرداری بسیار گسترده و متنوع است، اضافه کرد: شهرداری رشت آماده است تا در همه حوزه‌های کار و خدمت در کنار نیروی انتظامی قرار بگیرد و همکاری لازم را داشته باشد.

 

سردار عزیز الله ملکی فرمانده انتظامی استان گیلان هم در این دیدار هفته وحدت و اعیاد پیش رو را تبریک گفت و تصریح کرد: در روزهای اخیر نیروی انتظامی تلاش بسیار زیادی برای حفظ امنیت و آرامش جامعه انجام داد و در همین راستا از خدمات شهرداری رشت نیز تشکر مینمایم که در کنار ما به نظم و نظافت شهر یاری رسانید.

 

فرمانده انتظامی استان گیلان اظهار داشت:  بدون شک تا هم‌افزایی و انسجام بین دوایر مختلف از جمله ناجا و مجموعه مدیریت شهری شکل نگیرد، نمی‌توان برای جلوگیری از سرقتها، تحقق امنیت، آرامش و توسعه شهر قدم مثبتی برداشت زیرا عملکرد جزیره‌ای هیچ دستاوردی برای شهر نخواهد داشت.

 

سید حسین رضویان عضو شورای اسلامی شهر رشت در این دیدار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی عنوان کرد: همه ما قدردان تلاشها و زحمات نیروی انتظامی هستیم و آرزومندیم همکاری شورا ، شهرداری و ناجا در حوزه مسائل شهری تقویت شود.

 

رضویان با اشاره به برخی از سرقتهایی که از سطح شهر به وقوع می‌پیوندد، اذعان داشت: نهاد مدیریت شهری تنها شورا و شهرداری نیست و معتقدم نسبت به دستگاههای خدمات‌رسان در سطح شهر باید یک اعتماد عمومی شکل بگیرد که از این جهت نیازمند همکاری بیشتر ناجا و مجموعه مدیریت شهری هستیم.

 

رضا عاشری دیگر عضو شورای اسلامی شهر رشت نیز در این دیدار با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و شهدای ناجا بیان داشت: نیروی انتظامی برای حفظ امنیت و آرامش جامعه ایثارگریهای بیشماری داشته است که جای قدردانی و تشکر دارد.

 

در پایان این دیدار توسط اعضای شورای اسلامی شهر و سید امیر حسین علوی شهردار رشت از فرماندهان نیروی انتظامی تجلیل بعمل آمد.